DJI Spark 2 Drone Söylentileri Ve Spark 2 Çıkış Tarihi

DJI filosunun en küçük dronu olan Spark hakkında son günlerde yeni söylentiler devam ediyor. DJI youtube videosu ile  drone kullanıcılarını aydınlattı .İzlediğimiz bu videoda DJI Spark 2 ‘ ye yönlendirdiğini anlıyoruz.

DJI her zamanki gibi yeni özelliklerle ve mühendisliklerle drone severleri şaşırtmayacak gibi ; DJI Spark 2 özellikleri , Spark çıkış tarihi ve hakkındaki söylentilerden bahsedelim.

DJI Spark 2 Özellikleri

Renk Seçenekleri : Beyaz Ve Siyah ,

18 Dakikalık Arttırılmış Uçuş Süreci ,

Yani Batarya Tasarımı ,

Artırılmış Video Bit Hızı ,

Aerodinamik Tasarım ,

Panorama Modu ,

Geliştirilmiş 3 Eksenli Gimbal ,

2X Dijital Zoom ,

Fiyat bakımından düşününce DJI Spark2 ‘ nin Occusync 2.0 ile piyasaya sürülmesi mümkün değil gibi . Yenilenmiş pil tasarımı ile eski sürüm olan Spark bataryanızı yeni sürüm olan DJI Spark2 ‘de kullanmayacağınızı düşene bilirsiniz.

4K Çözünürlük

Spark , Full HD 1080 P ile video çekiyor . DJI Spark2 30 fps ‘ de 4 K video ve 60 fps 1080 P kaydetme özelliği olacağı düşünülüyor.

Artırılmış Uçuş Süresi

DJI Spark 2 uçuş süresi 25 dakikaya kadar geliştirilmiş bataryası ile uçuş süresine sahip olacağı düşünülüyor. Hobi olarak kullanımda ve film çekimlerinde 16 dakika yetersiz kalıyordu bu yüzden 25 dakika artış daha iyi bir olanak olacaktır.

Sesli Komutlar

DJI GO 4 uygulamasını kullanarak rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Spark dronu el hareketlerinizle kolaylıkla kontrol edebilir ve sizi takip etmesi için işaretleyebilirsiniz.

 DJI Spark Çıkış Tarihi

Sektörde dolaşan haberlere göre DJI Spark  piyasaya çıkış tarihi geriye çekilmiş gözüküyor. Edindiğimiz bilgilere göre DJI Spark  drone 2019 piyasaya sürülmeyecek gibi.

DJI Spark 2 Satış Fiyatı

DJI Spark  dronun satış fiyatı olarak düşünülen rakam 499 $ ‘dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
.