Drone Servisi Hakkında DJI Firmasının Türkiyedeki Servis Durumu Nasıldır

Drone Servisi firmamızın blog kısmında  DJI dronlar hakkında en son haberleri  ve drone tamiri hakkında daha bir çok bilgiyi bulabilirsiniz. Bunlarının yanında güncel drone yasaları ,değişiklikler ve bir çok bilgiyi de sitemizde bulmanız mümkündür.

Büyüyen ve gelişen drone sektöründe Drone Servis olarak tamir olanaklarını genişletmekte ve her yeni gün pratik çözümler bulmaktayız. Devasal bir Pazar payına sahip olan İHA tamiri ve onarım konusunda  ön saflarında yer alan ve bu konuda sürekli kendini geliştiren  alanında uzman teknik bir ekip ile yolumuza devam etmekteyiz.

Drone Servis firmamızın kapılarını ilk açtığımız günden bu yana kadar müşterilerimiz her geçen gün artmakta ve sadık bir müşteri portföyümüz oluşmaktadır.

Drone tamir ,onarım, yedek parça ve satış imkanlarımızda mevcuttur.

Pazartesi ve Cumartesi günleri saat 10:00 – 06.00 arasında çalışma saatlerine sahibiz.

Çalışma haftası boyunca whatsapp hattımıza gelen birden  fazla telefon hattını açmayı hedefleyip en kısa sürede sizlere geri dönüş yapmayı hedeflemekteyiz.

Şirketimize 0533 056 32 88 numaralı whatsapp hattından bizlere ulaşabilir ve cihazlarınızla alakalı merak ettiklerinizi sorabilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Drone Servisi Hakkında DJI Firmasının Türkiye ‘De Ki Servis Durumu Nasıldır ?

Drone servisi hakkında sizleri kısaca bilgilendirecek olursak Türkiyede ki firmaların tamamına  özel servis demek daha doğru olur. Yetkili herhangi bir distribütör olmadığı olmadığı için yetkili drone servisi ve tamir hizmeti veren bir firma bulunmamaktadır. Türkiye ‘de bu konuda yetkili olduğu söyleyen bir firma var ama bu firmada sadece kendi sattığı cihazlar için geçerlidir ve bu demek oluyor ki başka yerden alınan cihazlara bakmamaktadır. Perpa Ticaret merkezi içerisinde yer alan drone servis firmamız özel servis olduğu için cihazınızın nerden alındığına bakmadan drone servis hizmeti vermektedir.  Yedek parça ,drone tamir ve onarım hizmetini DJI markalı bütün ürünlere uygulamaktayız. Garanti kapsamında olan ve garantiden değiştirme olanağı olursa dronunuza dokunmadan DJI ile kontak  kurmasını sizlere öneriyoruz.

Drone Servis firması olarak sizlere kırımsız uçuşlar diler en kısa zamanda sizleri firmamıza bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
.